Významné sportovní akce

2018

Od roku 2013 jsme se již po šesté stali pořadateli jedné ze čtyř kvalifikačních skupin Mistrovství Evropy družstev žáků do dvanácti let (Winter Cupu). Vítězem naší skupiny a následně i celkovým vítězem se stala reprezentace České republiky. Do finále ji z Hrádku doprovázel tým Ukrajiny. V poli poražených tentokrát skončili reprezentace Kypru, Moldávie, Slovenska, Belgie, Polska a Švýcarska.

 

2017

V roce 2017 byl náš tenisový klub již popáté pověřen Českým tenisovým svazem uspořádat kvalifikační skupinu Winter cup by Head chlapců kategorie do 12 let. Na konci ledna se v naší tenisové hale utkaly o 2 postupová místa reprezentační celky Kypru, Francie, Maďarska, Turecka, Slovenska, Portugalska a České republiky. Do finálové skupiny pak postoupili celky České republiky a Francie.

V červnu se pak již tradičně konal nejprve 18. ročník Euroregion Nisa cupu dětí do 12 let po němž následoval 12. ročník Euroregion Nisa cupu kategorie do 16 let. Vítězem kategorie do 12 let chlapců se stal Carl Labitzke (Ger), mezi dívkami se nejvíce dařilo Nikole Bartůňkové (Cze). Kategorii do 16 let ovládl Toby Alex Kodat (USA), dívky pak Karolina Nováčková (Cze).

Poděkování za podpoření úspěšného uspořádání všech tří akcí patří Českému tenisovému svazu, Libereckému kraji, městu Hrádek nad Nisou a firmě Egermann s.r.o.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.